Showbiz

Luana vjen përsëri me foto të nxehta

Luana Vjollca ka vazhduar me postime të fotove të nxehta në rrjetet sociale

Këngëtarja dhe prezantuesja shqiptare po e shijon pushimet pas përfundimit të sezonit të emisionit të saj “Shiko kush luan”.

Tani ajo ka postuar një seri fotosh ku paraqitet tepër seksi.

“#PP” ka qenë një mbishkrim i saj në foto që do të thotë se sigurisht këngëtarja dhe prezantuesja është duke u përgatitur për ndonjë këngë të radhës. /GazetaExpress/

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button