Showbiz

Luana Vjollca shkëlqen me veshjen elegante

Ajo eksperimenton shpesh me flokët dhe njihet si njëra prej vajzave më të guximshme në showbizin shqiptar.

Fjala është për artisten nga Shqipëria, Luana Vjollca, e cila ka vendosur të bëjë një ndryshim të ri në pamje, ka lyer flokët me ngjyrë portokalli, shkruan portali arbresh.info

E së fundi, Luana solli disa fotografi në rrjetin social Instagram, teksa shkëlqente me veshjen elegante.

Në paraqitjen e artistes më shumë dominonte ngjyra e zezë, duke i theksuar edhe tiparet e formësuara trupore.

Komplimentet nuk munguan as nga miqtë e ndjekësit që mban në këtë rrjet social. /arbresh.info/

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button