Showbiz

Me gjoksin në plan të parë, yjet po “çmenden” pas këtij trendi

Janë disa trende të personazheve të famshëm që e dimë fare mirë se ne vështirë që mund t’i provojmë.

https://gjc.gjirafa.com/Home/Index?type=3&gjid=13053867&v=2.1&guid=d26b1c85fe7f473dbce30d207255ff4ae820432fdd7f40a7a176193277d2d3fe

Këpucët me taka shumë të larta, të çarat e fustaneve deri te pjesët intime apo veshjet ekstravagante në tapetin e kuq, janë vetëm disa prej veshjeve që shohim vazhdimisht te VIP-et.

Por së fundmi ka një stil të ri të femrave të njohura që po bëjnë xhiron në rrjet. Yjet si Sophie Kasaei, Demi Rose dhe Anna Vakili, janë vetëm disa prej tyre që kanë zgjedhur të përshtaten me trendin ekstrem të quajtur “Boob Scoop”.

Nëse edhe ju përqafoheni me këtë trend të ri të veshjesh, e garantuar se do të keni më shumë “follows” dhe pëlqime në “Instagram”. Për më shumë shikoni fotot e mëposhtme:

Me gjoksin në plan të parë, yjet po “çmenden”
Me gjoksin në plan të parë, yjet po “çmenden”
Me gjoksin në plan të parë, yjet po “çmenden”
Me gjoksin në plan të parë, yjet po “çmenden”

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button