Showbiz

Me të pasmet e nxjerra jashtë Enca thotë se do donte ta kishte motin gjithmonë verë

Enca Haxhia nuk ndalet së provokuari.

Këngëtarja shqiptare edhe dimrin e kthen në verë, e këtë e dëshmojnë edhe këto imazhe të saj në Prevallë, shkruan “Kosovarja”.

Enca ka ndarë disa imazhe tejet atraktive në rrjetet e saj sociale, me të cilat ngriti në këmbë thuajse gjithë ndjekësit me like e komente.

Tek sa ka pozuar me të pasmet e nxjerra jashtë e gjoksin gjigant Enca ka shkruar se do donte ta kishte motin gjithmonë verë.

Kjo mbase këngëtarja është mësuar të rri zhveshur dhe e dimrit nuk i duron rrobat./Kosovarja/https://central.gjirafa.com/renderer.html?v=1.1

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button