Showbiz

Melisa shpërthen në debat me Elvisin/ Largohet duke qarë dhe lë programin në mes (Fotot)

Pas debatit mes Melisës dhe Edit mbrëmjen e sotme në Për’Përputhen Prime  ka reaguar edhe Elvisi.

Ai i tha Melisës se ajo ka hyrë duke bullizuar dhe tani po jep leksione bullizimi.

Kjo ka sjellë edhe reagimin e menjëhershëm të Melisës e cila la studion dhe u largua duke qarë.

Debati Elvis-Melisa:

Elvisi: Ti ke hyrë me sëpatë këtu e na jep leksione.

Melisa: Unë po jap leksione?

Elvisi: Ti pra po na jep leksione, po boll.

Melisa: Ashtu ee, po mirë atëherë vazhdoni emisionin.

Elvivi: Po boll tani se për çfarë kam ardhur këtu për të marrë leksione nga Melisa?FOTO GALERI1/11

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button