Slider

Mickoski: VMRO nuk do t’i njohë rezultatet e regjistrimit

Le të vazhdojnë ta shtyjnë me dhunë procesin për Regjistrimin, them se opozita nuk do të jetë konstruktive dhe hyjmë në krizë politike, e të shohim se kush do të fitojë. OBRM-PDUKM nuk do t’i njohë rezultatet, nëse vendosin ta shtyjnë dhunshëm procesin, deklaroi kryetari i OBRM-PDUKM-së Hristian Mickoski në emisionin “Çka nuk është e qartë” në Televizionin “Alfa”.https://central.gjirafa.com/renderer.html?v=1.1

I pyetur se për çka do të bisedohet në takimin e të hënës me Zaevin dhe nëse do ta pranojë ofertën për koalicion të gjerë, Mickoski tha se në takim shkon për shkak se populli pret të bëhet diçka për problemet e tyre, e jo tërë kohën të sulmohen mes vete.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button