Showbiz

Modelja gjoksmadhe amerikane, çmend rrjetin me foto pa jelek

Lindsay Pelas është njëra prej modeleve më të njohura në Amerikë

Ajo njihet për gjoksin e madh të saj derisa këtë aset ajo e ka treguar edhe sonte kur ka postuar disa fotografi të tilla në rrjetet sociale.

Në këto foto, Lindsa përsëri ka zgjedhur që të “djeg” fansat e saj e që nuk janë pak, rreth 8.6 milionë sosh.

Bukuroshja amerikane nga Louisiana edhe një herë ka marrë pëlqime të mëdha në fotot dhe videot e saj. /GazetaExpress/

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button