Showbiz

Modelja ruse dhe Don Xhoni pozojnë bashkë nga banjo e hotelit

Reperi i njohur, Don Xhoni është takuar me modelen ruse, Ariana Lirey.

Dyshja prej kohësh kanë nis ngacmimet me njëri-tjetrin përmes rrjeteve sociale, teksa më në fund ka janë takuar, shkruan portali arbresh.info

Së fundmi është Ariana ajo e cila ka postuar një foto nga banjo bashkë me Don Xhoni.

Takimi mes dyshes mund të jetë fillimi i një romance, por mbetet të shihet se si do të shkojë rrjedha e marrëdhënies së tyre shumë të përfolur.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button