Showbiz

Monika Lubonja tregon arsyen se pse nuk martohet

Monika Lubonja festoi së fundmi datëlindjen në një festë të çmendur me miq e të afërm që ju bashkangjitën gëzimit dhe energjisë së aktores.

Një grua në super formë, por single. Çfarë e ndalon Monikën të martohet përsëri?

E ftuar në “Why Not” me Roza Latin, Monika nuk nguroi t’i përgjigjej me sportivitet si gjithmonë edhe kësaj pyetje, sado personale.

“Të gjitha të mirat, por si duket meqë nuk kam një të keqe, këtu po çaloj. Nuk i duan kaq të mira”, u përgjigj Monika duke qeshur.

Siç duket dëshira nuk mungon, por ende nuk ka një partner të denjë për Monin e cila la të hapur mundësinë për një lidhje dhe pse jo martesë.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button