Showbiz

Morena provokon në fotot e reja, zbërthen pantallonat

Këngëtarja e njohur shqiptare, Morena Taraku, gjithmonë di të tërheq vëmendjen e mijëra fansave.

Pothuajse çdo veprim i saj merr vëmendje mediatike, duke bërë që të komentohet shumë në faqet rozë, shkruan portali arbresh.info

Kështu duket të ndodhë edhe me një postim të fundit që ajo ka bërë në rrjetin social Instagram, ku u shfaq joshëse e veshur me pantallona e xhaketë të bardhë, duke vënë në fokus gjoksin dhe belin e hollë.

Së fundmi, ajo solli një bashkëpunim me reperin Fero, të titulluar “Money”, që u prit shumë mirë nga fansat e të dy palëve. /arbresh.info/

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button