LajmeMaqedoni

Moti sot

Moti sot do të jetë me diell dhe vranësira. Në vend do të fryjë një erë e lehtë jugperëndimore.

Temperaturat minimale do të lëvizin prej -9 deri në – 2, ndërsa temperaturat maksimale do të lëvizin prej 2 deri në 10 gradë celsius.

Moti edhe nesër pritet të jetë me diell dhe vranësira, ndërsa pritet që të ngriten temperaturat e mëngjesit./Telegrafi/

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button