LajmeMaqedoni

Moti sot

Moti sot do të jetë me diell dhe më i ngrohtë me erë të lehtë deri mesatare nga drejtimi veriperëndimorë, sidomos përgjatë Vardarit. Temperatura maksimale do të jetë në intervalin prej 14 deri në 21 gradë Celsius. Në Shkup do të kemi mot me diell me erë të dobët. Temperatura maksimale do të arrijë 17 gradë Celsius.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button