LajmeMaqedoni

Moti sot

Moti sot do të jetë me diell dhe erë nga drejtimi verior. Temperatura minimale do të jetë në interval prej -5 deri në 1 gradë, ndërsa ajo maksimale do të arrij prej 12 deri në 18 gradë Celsiusë.

Në Shkup, moti do të jetë me diell dhe erë nga drejtimi verior, temperatura minimale do të ulet në -2 gradë, ndërsa ajo maksimale do të arrij deri në 16 gradë Celsiusë.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button