LajmeMaqedoni

Moti sot

Moti sot paradite do të jetë me diell dhe me vranësira mesatare, ndërsa gjatë pasdites do të ketë rritje të vranësirave.

Temperatura minimale do të jetë në interval prej -4 deri në 2 gradë, ndërsa ajo maksimale do të arrij nga 13 deri në 20 gradë.
Në Shkup moti do të jetë i njëjtë me diell dhe me vranësira ndërsa temperatura maksimale do të arrijë deri në 17 gradë Celsius.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button