LajmeMaqedoni

Moti sot

Moti sot në Maqedoninë e Veriut do të jetë i ndryshueshëm, me vranësira dhe periudha me diell. Gjithashtu në pjesën veriperëndimore të vendit do të ketë kushte për reshje të shiut.

Temperaturat minimale do të lëvizin prej 0 deri 7 gradë celcius, ndërsa ato maksimale do të jenë në interval prej 11 deri 21 gradë celzius.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button