LajmeMaqedoni

Moti sot

Moti sot do të jetë me diell dhe vranësira. Gjatë fundit të ditës në pjesën perëndimore të vendit do të ketë kushte për reshje të shiut me intensitet të ulët.

Temperaturat minimale do të lëvizin prej 0 deri në 4 gradë celsius, ndërsa temperaturat maksimale do të lëvizin prej 5 deri në 11 gradë celsius./Telegrafi/

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button