LajmeMaqedoni

Moti sot

Moti sot në Maqedoninë e Veriut do të jetë me shi dhe me erë.

Gjatë ditës temperaturat do të lëvizin nga 4 deri në 14 gradë Celsius.

Lagështia e ajrit do të jetë e lartë ndërsa era do të fryej me pak shpejtësi.

Edhe gjatë javës moti do të jetë i ndryshueshëm ku dita më e ngrohtë do të jetë dita e mërkurë kurse më e ftohtë do të jetë dita e dielë. /Telegrafi/

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button