Maqedoni

Moti sot

Moti sot në mbarë vendin do të jetë me reshje të shiut dhe borës, ndërsa do të fryjë edhe një erë e lehtë veriperëndimore.

Temperaturat minimale do të lëvizin prej -2 deri në 3 gradë, ndërsa temperaturat maksimale do të lëvizin prej 4 deri në 11 gradë celsius.

Nga dita e premte pritet ulje drastike të temperaturave.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button