Slider

Ndërroi jetë Qamuran Kuqi, njëri ndër themeluesit e BDl-së

Ndërron jetë Qamuran Kuçi një nga themeluesit e Bashkimit Demokratik për Integrim, babai i ish-ministrit të Ekonomisë Driton Kuqi.

Lajmin e pikëlluar e bëri familja e tij, duke shprehur dhimbje të thellë për humbjen e babait të tij, Driton Kuqi në rrjetin social fajsbuk.

“Të nderuar familjarë dhe miq, para pak çastesh ndërroi jetë BABA im QAMURAN KUQI! Ju informoj që varrimi bëhet në ora 13:00 tek Varrezat e Bllacës.Qofsh i Xhenetit SHEFI im.”, ka shkruar Driton Kuqi

I ndjeri ishte drejtor në shkollën fillore “Vasil Gllavinov” në Shkup.

Agjencia e Lajmeve ilirianews, shpreh ngushëllime familjes.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button