LajmeMaqedoni

Ndihet tërmet në Maqedoninë e Veriut

Një termet me epiqendër në Greqi, është ndjerë edhe në Maqedoninë e Veriut, në rajonin jug-perëndimor.

Sipas informacioneve të EMSC-së, tërmeti ka pasur lartësi prej 3.5 të shkallës së Rihterit dhe ka qenë në afërsi të kufirit RMV-Greqi./TV21

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button