Kuriozitete

Ndodh edhe kjo nusja pyet burrin para martesës: A mund ta përqafojë ish- të dashurin për herë të fundit!

Një nuse ka ndezur debat pasi kishte pyetur burrin e saj  të ardhshëm nëse do të mund ta përqafonte për herë të fundit ish- të dashurin e saj, vetëm pak sekonda para martesës.

Përdoruesja e TikTOk @mayangkumay postoi klipin nga pritja e saj e dasmës në Malajzi.

Nusja shihet duke kërkuar lejen e burrit të ri për të përqafuar ish-in për “herë të fundit”.

Shumë njerëz reaguan në mediat sociale, duke komentuar pamjen e “lënduar” në fytyrën e dhëndrit.

Sidoqoftë, të tjerët konsideruan se ai kishte një “zemër të madhe” dhe i tha nuses së tij “jo”, shkruan “Daily Mail”.

Pa dyshim, rrallë kush do të pranonte që nusja e ardhshme të bënte një veprim të tillë.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button