KosovëLajme

NË SKENDERAJ VETËVENDOSJE E DYTA, KËSHTU PO PRIN PDK-JA

Në KQZ ka nisur numërimi i votave.

Sipas numërimit në Skenderaj, i cili po vazhdon dhe të dhënat mund të ndyshojnë nga momenti në moment, Partia Demokratike e Kosovës është duke prite me 74.57%.

Lëvizja Vetëvendosje është duke pasuar me 16.48%, AAK 3.21 e të tjera, raporton lajmi.net.

Deri më tani janë numëruar mbi 110 mijë e votave të përgjithshme. /Lajmi.net/

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button