LajmeShqipëri

Nipi i tij dyshohet për vrasjen e dy biznesmenëve, i lihet mesazh kërcënues në derën e shtëpisë Skënder Likës

I është dërguar një mesazh kërcënues shtetasit Skënder Leka, xhaxhait të të dyshuarit për vrasje Ilir Xhepa. Në derën e shtëpisë së Likës janë lënë 8 plumba, ndërkohë që Xhepaj dyshohet për vrasjen e dy biznesmenëve Bujar Lika dhe Paulin Gjergji, ndodhur në Laç.  Vijon…

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button