Showbiz

Nuk ndalen puthjet pasiononte mes Donaldit dhe Beatrixit

Ata janë çifti më i komentuar momentalisht.

Donaldi dhe Beatrixa janë dyshja më e përfolur brenda shtëpisë së BBV-së.

Të dy së bashku janë akuzuar, kryqëzuar e të gjitha i kanë përjetuar. Por sërish i qëndrojnë në krahë njëri tjetrit. Sot ishte Donaldi ai që u shprehë i lumtur për Beatrixën.

Ai e puthi atë dhe i tha: Jam shumë i lumtur që ke ardhu këtu brenda. Beatrixa dhe Donaldi janë shprehur se e duan njëri tjetrin.

Ata janë akuzuar edhe për mundësinë e një loje brenda shtëpisë së Big Brother Albania VIP.

https://video.gjirafa.com/donalldi-mp4

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button