Showbiz

Nusretit i shkon në restorant reperja kosovare, publikon foto me të

Shefi i kuzhinës dhe pronari i shumë restoranteve, Nusret Gokçe, është në qendër të vëmendjes nga mediat rozë.

Përveç punës së mrekullueshme që bën, shërbimet që i kryen njihen si mjaftë të kushtueshme, shkruan Indeksonline.

Së fundmi, në restorantin e tij ka shkuar reperja kosovare, Loredana Zefi.

Këtë e bëri të ditur vet ai përmes një postimi në Instastory, ku është fotografuar krahë saj. Në mbishkrim të imazhit nuk ka vendosur asgjë, duke pozuar të buzëqeshur së bashku./Indeksonline/

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button