Showbiz

Nysret Muqiqi u shpall i vdekur, reagon Albatriti

Këngëtari ka shprehur shqetësimin e tij në Instagram.

Albatrit Muqiqi ka reaguar pas disa dezinformatave nga një portal se babai i tij, Nysret Muqiqi është ndarë nga jeta.

Me një postim në Instagram, artisti shqiptar ka shkruar disa fjalë ku është treguar i shqetësuar dhe në të njëjtën kohë ka shkruar se personi i cili ka bërë një gjë të tillë do të dënohet penalisht.

Sa i përket shëndetit të këngëtarit të mirënjohur, Albatriti tha se është mirë ai dhe e gjithë familja nuk nevojë për shqetësime.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button