Showbiz

Oriola “dridh” pistën e modës

Modelja shqiptare është shfaqur plot stil në sfilatën e fundit.

Oriola Marashi me në fund ka vendosur që të largohet paksa nga fotosesionet, pasi që sonte ka postuar një set fotosh nga sfilata e modës së “Guess”.

Një sfilatë e mrekullueshme me vajzat e Guess dhe Marciano”, ka shkruar ajo.

Kujtojmë se Oriola ka qenë e ftuar edhe në Turqi kohëve të fundit ku ka bërë një sërë fotosesionesh të ndryshme në bikine.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button