Showbiz

Pas deklaratave të Teas, reagon edhe Andi

Ditëve të fundi ish-konkurrentët e “Për’puthen”, Tea dhe Bearti kanë dhënë deklarata të ndryshme duke akuzuar njëri-tjetrin pas ndarjes së tyre.

Ndërsa Tea në një deklaratë të fundit ka treguar për marrëdhënien me Andin dhe se ky i fundit gjatë kohës që ishte në emision, ka qenë edhe në një lidhje tjetër.

E që pas kësaj deklarate, reagoi Andi përmes një postimi në rrjetin social “Instagram”, duke thënë se do të tregoi edhe ai variantin e tij.

“Si fillim vjen njohja, pastaj lidhja, pastaj vjen Për’puthen, dhe ndahesh….

Siç kam thënë, është naiviteti që të bën të flasësh, gjithsesi presim sepse edhe unë do jap variantin tim”, ka shkruar Andi.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button