Showbiz

Pas fotove të Teas dhe Beartit reagon Fationi, “kunja” Melisës: Kjo nuk është asgjë…

Mbrëmjen e sotme, fotot e dy konkurrentëve Teas dhe Beartit, duke u puthur, bënë xhiron e rrjetit.

Në lidhje me këtë ka reaguar edhe ish-konkurrenti, Fation Kuqari.

Ky i fundit, përmes një ‘Instastory’ ka shkruar se ‘KJO SESHTE ASGJE…!!’, duke bashkëngjitur edhe disa emoji me shkelje syri dhe të qeshura.

Ajo që vihet re është një vajzë me flokë të kuqe që ka vendosur në fund të shkrimit.

A është kjo një ‘kunjë’ për Melisën?

Kujtojmë që para se të largohej nga emisioni, Fationi hodhi disa akuza për të, por nuk tregoi më shumë detaje në lidhje me personin në fjalë./a.m/NOA.al

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button