Showbiz

Pas ndarjes me Tunën, Patrisi argëtohet me vajza tjera

Tuna Sejdi dhe Patris Berisha kanë qenë çifti më i diskutuar në mediat rozë këto kohët e fundit.

Së fundmi, Patrisi është parë duke u argëtuar në shoqërinë e vajzave seksi dhe duket se s’po e vret aspak mendjen për marrëdhënien me Tunën.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button