LajmeMaqedoni

Përdhosën varrezat në Resnje dhe filmuan për “Tik-Tok”, të miturit përfundojnë në polici

Policia e rajonit të Resnjes gjatë ditës së sotme, gjegjësisht rreth orës 18:30 ka zhvilluar bisedë zyrtare me tre të mitur nga Resnja, pasi të njëjtit u identifikuan në një video në Tik-Tok ku shihej se si përdhosen varrezat.

“Në prani të prindërve të tyre, është zhvilluar bisedë zyrtare me tre të mitur nga Resnja, dy të moshës 16 vjeçe dhe një 14 vjeçar, në lidhje me videon e publikuar në rrjetet sociale tik-tok, ku përdhosen varrezat e këtij qyteti”, thuhet në raportin e MPB-së.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button