Sport

Perez synon transferimin edhe një tjetër ylli të madh

Jo vetëm Haaland dhe Mbappe, Perez synon transferimin edhe një tjetër ylli të madh.

Erling Haaland dhe Kylian Mbappe janë dy objektivat e mëdha të Real Madrid për merkaton e verës.

Gjithsesi, sipas shtypit spanjoll, në listën e Los Blancos është edhe një tjetër emër i rëndësishëm, që konsiderohet si alternativë në rast se nuk arrihet të merret as norvegjezi dhe as francezi.

Alternativa e madrilenëve është sulmuesi i Tottenham, Harry Kane.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button