Showbiz

Përgjigja e Teas kur e pyesin përse u nda nga Bearti

Tea përgjigjet shkurt kur e pyesin për ndarjen nga Bearti.

Tea Trifoni dhe Beart Rexhepi muajin e fundit ishin personazhe shumë të komentuara në shtypin rozë.

Dyshja konfirmuan se janë në lidhje pas largimit nga “Përputhen”, ndërsa së fundi ata kanë ndarë rrugët.

Në llogarinë e saj në Instagram, Tea i është përgjigjur pyetjeve të shumta të ndjekësve, të cilët nuk e kursyen për pyetjet rreth Beartit.

Një prej tyre e pyet rreth arsyes së ndarjes, ndërsa përgjigja e saj ishte e prerë duke shkruar “Do të flas rreth kësaj teme”.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button