Showbiz

Provokuese nga shtrati, Beatrix Ramosaj pozon në reçipeta

Këngëtarja vazhdon të jetë në qendër të vëmendjes falë fotografive të saj.

Ajo është njëra nga artistët e estradës e cila shihet aktive me fotografi dhe video në rrjete sociale e cila shpesh edhe provokon me fotografitë që zgjedh të postojë.

Së fundi, ka bërë një gjë të tillë me një foto që ka publikuar, Beatrix është shfaqur provokuese nga shtrati e cila ka pozuar në reçipeta teksa ka venë në pah edhe barkun e tonifikuar.

“Flokë të ç’rregullta si dita e hënë”, ka shkruar në mbishkrimin e fotos.

Ndryshe, Beatrix ka paralajmëruar këngën e re.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button