Showbiz

Publikohen fotot, Ana dhe konkurrenti i ri i “Për’puthen” kaluan natën bashkë?

Ish-konkurrentja e “Për’puthen”, Ana Lleshi vazhdon të jetë emër i komentuar, ajo ishte përjashtuar nga emisioni pas publikimit të fotografisë e shtrirë me Arjonin në shtrat.

Së fundmi, në rrjete sociale po qarkullojnë disa fotografi me të cilat pretendohet se Ana dhe konkurrenti i ri Arsimi e kaluan mbrëmjen së bashku.

Dyshja publikuan disa fotografi, në të cilat bie në sy divani i njëjtë.

Këto foto bënë të lindin dyshime se Arsim Abdyli dhe Ana Lleshi kanë diçka mes tyre, megjithatë nuk dihet se si qëndron e vërteta.

Ky nuk është rasti i parë që publiku ngre dyshimet në lidhje me konkurrentët e këtij programi, pasi para disa ditësh u ngritën aludime edhe për ish-konkurrentët e “Për’puthen”, Andin dhe Melisën, ku dyshimet u ngritën mbi të njëjtat ngjashmëri objektesh.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button