Showbiz

Publikohet foto, ky është ish i dashuri i Antonelës

Antonela Berisha është një nga konkurrentet e cila iu bashkua pak ditë më parë emisionit Përputhen.

Ajo është nga Shkodra por jeton në Milano. Qysh kur u fut ajo erdhi me ide të qarta duke dhënë edhe detaje se në lidhje me pëlqimet e saj ndaj djemve dhe në veçanti ndaj Mevlanit.

Por kjo gjë nuk u prit mirë nga Ledjana, e cila gjithashtu ka shprehur pëlqimin e saj ndaj Mevlanit. Antonela ka tërhequr shumë vëmendje me stilin dhe karakterin e saj.

Së fundmi, JOQ Albania, ka publikuar një foto me ish të dashurin e saj në Amsterdam. Krahas fotos, mesazhi shoqërohet edhe me një video.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button