Showbiz

Publikohet një foto e rrallë e konkurrentit të Për’puthen

Është publikuar një foto e rrallë e konkurrentit të emisionit të dashurisë “Për’puthen”.

Behët fjalë për Erin, i cili më parë kishte një përleshje me ish-konkurrentin tjetër të këtij emisioni, Fationin.

Në foton e publikuar, shihet Eri më i ri në moshë.

Fationi është larguar nga emisioni, pasi sipas tij shumë intrigave i janë bërë atij gjatë kohëve të fundit dhe lidhjeve të ngushta të cilët kishin krijuar konkurrentët e tjerë në mes veti.

Eri kishte qenë i suspenduar nga emisioni, por që më pas u kthye dhe zhvilloi disa takime me vajzat e këtij programi./Express/

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button