Slider

Qytetarët në Skenderaj i brohorasin Albin Kurtit “UÇK, UÇK…” dhe “Thaçi, Thaçi…”

Kreu i Lëvizjes Vetëvendosje, Albin Kurti ka shkuar për fushatë në komunën e Skenderajt.

Atje është parë nën mbrojtjen e Njësisë Speciale të Kosovës.

Në një video dëgjohen qytetarët duke brohoritur “UÇK, UÇK”, “Thaçi, Thaçi”.

Kujtojmë se edhe vizita e Kurtit para dy ditësh në Mitrovicë, kishte ngjallur paknaqësi duke shkaktuar incidente në tubimet që ka mbajtur atje.

https://www.facebook.com/plugins/video.php?height=476&href=https%3A%2F%2Fwww.facebook.com%2Flajminet%2Fvideos%2F170959801145125%2F&show_text=false&width=264

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button