Showbiz

Rekordi i pabesueshëm seksual i Natalie Weber dhe Mauro Zarate: “12 herë në një ditë!”

Natalie Weber dhe ish-lojtari i Lazios e Interit, Mauro Zarate, janë të martuar së bashku për më shumë se 10 vjet dhe kanë dy fëmijë. E megjithatë, pasioni i tyre mbetet aq i paprekur sa në ditën e parë, sipas asaj që vetë Natalie i tha portalit ‘Pampita Online”.

Modelja Weber ka rrëfyer detaje të romancës së saj dhe zbulimin e një rekord të pabesueshëm seksual me burrin e saj. Kur u pyet, nëse ajo dhe burri i saj kishin pasur ndonjëherë marrëdhënie seksuale 12 herë në të njëjtën ditë dhe Natalie u përgjigj: “Po, po”.

Pastaj erdhi pyetja “Po flasim 12 herë në një ditë të vetme?”, “Jo, brenda pesë orësh”, u përgjigj gruaja e Zárate. Dhe vazhdoi më tej: “Sapo ishim njohur. Ishte hera e parë që shkoja në Milano. Ai sapo kishte luajtur dhe ditën tjetër ishte i lirë. Ne thamë “mirë, le të shkojmë në një shëtitje”, por nuk ecëm. Ishte e tmerrshme, përfundoi me dhimbjen”.Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

E habitur shumë nga kjo anekdotë, Pampita e pyeti, se si ishte frekuenca e saj seksuale sot, ndërsa modelja iu përgjigj: “Para karantinës ishte çdo ditë, por kur filloi karantina, ne i vumë vetes objektivin që, nëse nuk është i përditshëm, të jetë një ditë po dhe një ditë jo”.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button