Showbiz

Rita, të pasmet në plan të parë

Këngëtarja Rita Ora pas “epit” të saj ka vazhduar të jetë aktive në rrjetet sociale

Fillimisht Rita kishte fshirë të gjitha fotot e saj në Instagram dhe pas këngës ajo udhëtoi për në Australi.

Atje ajo do të jetë për disa muaj ku do të jetë në jurinë e programit “The Voice” që zbulon zërat më të mirë të Australisë.

E para se ajo të paraqitet në juri ka postuar disa foto ku “të pasmet” janë në planin e parë.

Rita, po ashtu, është duke e shijuar suksesin e “Bang” këngë të cilën e realizoi më 12 shkurt dhe deri me tani ka 1.5 milion klikime në youtube. /GazetaExpress/

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button