Showbiz

Roza Lati tregon format bombastike nga Dubai

Roza Lati merr vëmendjen e ndjekësve me një set fotosh ‘hot’ nga bregdeti i Dubait.

Veshur me bikine ngjyrë të kuqe ka ekspozoi linjat trupore dhe tatuazhin që ka në njërën këmbë.

Në mbishkrimin e postimit, shkroi: “Unë udhëtoj .. sepse paratë kthehen. KOHA JO. Mbushni jetën tuaj me përvoja, jo me gjëra. Keni histori për të treguar jo gjëra për të treguar”.

Po ashtu, moderatorja vuri në pah fizikun e saj duke u fotografuar nga afër.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button