Showbiz

“Rrezik” për Kurtin, Kika kandidon në zgjedhjet parlamentare në Kosovë

I ftuar i kësaj jave në emisionin “Express Roze”  në një intervistë ishte Kreshnik Husaj – Kika, shkruan Gazeta Express.

Ai në këtë intervistë foli për “It’s my love” dhe zbuloi shumëçka rreth këtij “Reality Show” që tani më nuk është pjesë e tij.

E arsyeja pse ai e la prezantimin e tij duket se ka të bëjë me kandidimin e tij në zgjedhjet parlamentare të 14 shkurtit.

Se çka tha ai për shumë personazhe të politikës dhe si do të garojë në zgjedhjet parlamentare në Kosovë mund ta ndiqni në linkun më poshtë./GazetaExpress./

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button