Sport

“Sa herë që Messi nuk luan, Barcelona fiton”

Ikona e Argjentinës, Hugo Gatti, beson se Barça ka nisur tashmë të përgatitet për jetën pas Leo Messit.

Madje, sipas tij, sa herë që po mungon këtë edicion Leo, Barça po tregon paraqitje të mira dhe po arrin fitore të lehta.

“Sa herë që Messi nuk luan, Barcelona po fiton sepse bazohen në fuqi të tjera. Futbolli është që të fitosh dhe nëse e bën duke luajtur mirë, edhe më mirë. Sa herë që Messi nuk luan, Barcelona fiton”, tha ai.

Messi ka shënuar 14 gola në 22 paraqitje këtë edicion në të gjitha garat.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button