LajmeShqipëri

Shkrumbohet nga flakët ‘X6’ në Burrel, ja çfarë dyshohet

Digjet gjate natës së mbrëmshme një makinë ‘tip X6’ në qytetin e Burrelit, në lagjen Drita.

Policia dhe grupi hetimor kan shkuar ne vendngjarje per zbardhjen e rrethanave.

Akoma nuk eshte bërë e ditur se kujt i përket makina e djegur.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button