LajmeShqipëri

Shpërthimi në Lezhë/ Kamerat fiksojnë momentin kur autori largohet me vrap

Shpërthimet me lëndë plasëse në Lezhë janë kthyer në ngjarje të zakonshme, ndërkohë që policia po vepron me ritme të ngadalta në zbardhjen e tyre.

“Vizion Plus” ka arritur të sigurojë pamjet e autorit të dyshuar për shpërthimin e ndodhur 5 ditë më parë në Lezhë, në vendin e quajtur “Rruga e Kallmetit”.

Në pamje, duket një person i veshur me të zeza, me një bluzë të bardhë dhe kapuç në kokë, teksa ecën me shpejtësi.

Lokali që u shpërthye ishte marrë me qira nga shtetasi V. Sh.. Për shkak të shpërthimit të eksplozivit, i gjithë lokali pësoi dëmtime.

https://www.facebook.com/watch/?ref=external&v=892573174619492

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button