Showbiz

Shqipe Hysenaj flet për djalin që e dhunoi fizikisht

Ish-konkurrentja e Për’puthen, Shqipe Hysenaj, ka qenë e ftuar së fundmi në emision‘Glamour Zone’ në Shqipëri.

Ajo ka rrëfyer marrëdhëniet e saj të komplikuara, e ndër të tjera një rast  ku ngacmimi zgjati për disa vite, aq sa u kthye në bezdi për të.

Biseda mes moderatorit dhe ish-konkurrenten e Për’puthen, Shqipe Hysenaj:

Ester BylykuA ka kaluar ndonjë ngacmim në bezdi apo frikë për veten?

Shqipe Hysenaj: Ka patur disa raste. Dhe e keqja është që rastet e mia zgjasin me vite. Ka patur një rast, që djali nuk më ndahej në asnjë moment. Arriti dhe në frikë për veten, sepse më ndiqte në mes të natës. Një natë, në një rrugicë të Myslym Shyrit, u ktheva dhe fillova t`i gjuaja me shkelma. Aq mirë i ngjitën ato shkelma (qesh). Pastaj i thash vetes: ‘Mjaft se e teprove’. Por isha dhe më e vogël.

Ester Bylyku: Po ai të gjuajti?

Shqipe HysenajJo, për asnjë moment. Por prap vazhdoi të më ndiqte, në ditët në vazhdim.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button