Sport

SHTATË NDESHJE SONTE NË SERIE A

Të mërkurën do të zhvillohen shtatë ndeshje në Serie A, duke filluar nga ora 20:45.

Milan në “San Siro” e pret Udinesen, përcjell Insajderi.

Ndeshje shumë interesante pritet të jetë ajo mes Fiorentines dhe Romës.

Atalanta luan si vendas kundër Crotones, ndërsa Napoli udhëton për t’u ndeshur me Sassuolon.

Dy ndeshjet tjera janë: Caglari & Bologna dhe Nenevento & Verona. /Insajderi.com

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button