Showbiz

Si ishte dje dhe si është sot, Bora Zemani ka ndryshuar kaq shumë

Moderatorja e emisionit shumë të shikuar aktualisht, “Përputhen” duket se ka ndryshuar shumë ndër vite.

“Vipat e Bllokut” kanë publikuar pamje se si është dukur prezantuesja e njohur shqiptare ndër vite.

Bora duket se ka evoluar shumë në dukje, sakaq zor do ta besoni se bëhet fjalë për të njëjtin person.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button