Sport

Sonte kompletohen ekipet çerekfinaliste në Champions

Sonte zhvillohen dy ndeshjet e fundit të fazës së 1/8 të Ligës së Kampionëve. Bajern Munihu e pret Lacion në “Alianz Arena” në ndeshjen kthyese. “Bavarezët” janë me një këmbë në çerekfinale, pasi që ndeshjen e parë e kanë fituar me result 1:4.- Advertisment –

Në Londër, Çellsi e pret Atletiko Madridin. “Blutë” fituan në ndeshjen e parë me rezultat minimal 1:0 dhe kjo pritet të jetë një ndeshje shumë e fortë.

Kujtojmë se Man. Siti, Real Madrid, Liverpulli, PSZH, Borusia Dortmund dhe Porto, tashmë janë kualifikuar në rundin tjetër.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button