Showbiz

Stilistja e njohur botërore, Donatella Versace me fjalë të mëdha për filmin “Zgjoi”

Akademia e Shkencave dhe Arteve ka shpallur të martën listën e ngushtë të nominimeve për 10 kategori në kuadër të Oscars 2022.

E ky sukses sigurisht që e ka gëzuar pa masë edhe artisten me renome ndërkombëtare, Dua Lipa, shkruan portali arbresh.info

Dua dje postoi një fotografi në profilin e saj në Instagram, ku i ka komentuar pronarja e kompanisë “Versace”.

“Mrekulli! Ti duhet të jesh shumë krenare Dua, Kosova ka shumëçka për t’u krenuar”, ka komentuar Donatella.

Përndryshe, filmi “Zgjoi (Hive)” është tashmë në listën e ngushtë të 15 filmave të mundshëm për t’u nominuar, me çka ka gëzuar pa masë mbarë popullin e Kosovës. 

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button